KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 11187109
nr 1118 7109
Kopparstick
Efter Rubens, 1700-tal, bladets mått: 57x47
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 juli 2017
kl 20:38:09
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr